فلای نت در ۱۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ تعطیل شد

حدودا دو سال پیش با ارائه و اجرای ایده های جدید در زمینه پرداخت موبایلی، توانستیم برای اولین بار در ایران سرویس هایی را جهت استفاده تجاری در وب ایجاد نماییم که تا به امروز هیچکدام از بانک های کشور قادر به ارائه این سرویس ها نبوده اند.
در شرایطی که موسسات مالی و بانکی برای استفاده تجاری از USSD غیر از فروش شارژ و دریافت موجودی حساب بانکی، ایده ای نداشته و ندارند، توانستیم با ارائه راهکارهای جدید و سرمایه ای اندک در مدت حدودا دو ساله فعالیت این برند، پاسخگوی بیش از ۲۰.۰۰۰ کاربر باشیم.
در شرایطی که کشور نیاز به توسعه خدمات غیرحضوری و الکترونیک دارد، به دلیل عدم وجود ساختار مدیریتی مناسب و قوانین شفاف در زمینه پرداخت موبایلی و برخوردهای قهری سازمان های مختلف، ترجیح میدهیم از این پس بجای ارائه خدمات به ایرانیان بزرگوار و صبور، و بجای اتلاف سرمایه و انرژی در ایران، این تکنولوژی را در کشوری که دارای زیرساخت های مخابراتی مناسب، قوانین شفاف و مدون در زمینه پرداخت الکترونیک ، با وجود نهادهای نظارتی استاندارد و همگام با قوانین روز دنیا در بانکداری الکترونیک و مخابرات باشد ادامه و توسعه دهیم.
بدون وجود شرایط مذکور در کشور، ارائه هرگونه خدمات بدون کیفیت که شامل اختلالات تحمیلی مخابراتی و مشکلات محیر العقول اپراتورهای تلفن همراه می باشد را به کاربران فهیم ایرانی، توهین به شعور و اتلاف وقت و سرمایه این عزیزان می دانیم و از ادامه فعالیت تجاری این برند خودداری می نماییم.
امیدواریم شرایطی ایجاد گردد که بجای نابود سازی برندها، شاهد تولد شرکت های Start Up جدید و به ثمر نشستن ایده های آنها باشیم.
از تمامی کاربران گرامی برای همراهی با فلای نت تشکر می کنیم و به چیزی که در سالهای قبل ساخته ایم افتخار می کنیم.
همچنین کاربران تا یک ماه از صدور این اطلاعیه می توانند نسبت به تسویه حساب و دریافت موجودی حساب فلای نت خود اقدام نمایند.
با احترام، تیم فلای نت

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0