سیستم‌ رایگان مدیریت محتوای وردپرس

سیستم‌ رایگان مدیریت محتوای وردپرس

وردپرس چیست ؟
وردپرس یک سیسیتم مدیریت محتوای سایت هست که به طور رایگان در خدمت دوستان قرار میگیره و میتوانید رایگان از آن استفاده نمایید.
پایه این سیستم برای دست نوشته آماده شده اما با توجه به قدرت و ظرفیت بالای هسته این سیستم , امروزه وردپرس برای انواع سایت از جمله خبری , پورتالی , فروشگاهی , هاستینگ و … مورد استفاده هست و به حق هم خوب از عهده اکثر کارها برمی آید .
در واقع وردپرس یک سیستم‌ رایگان مدیریت محتوای پیشرفته و کد باز است که بر پایه PHP و Mysql نوشته شده است و توسط تيم وردپرس فارسي ترجمه و با افزونه وردپرس فارسي شمس و ايراني شده است که در واقع آن را به یک نرم افزار تحت وب تبدیل میکند. ساختمان اصلیه آن از پلاگین ها و قالب های سیستماتیک تشکیل شده است.

علاوه بر رایگان بودن شما میتوانید از قدرتمند بودن و ساده بودن وردپرس نیز لذت ببرید .

با نصب ساده این سیستم شما میتوانید از کلیه امکانات نهفته در آن استفاده نمایید.
در ابتدا که وردپرس را نصب میکنید با یک سایت نسبتا ساده روبرو میشود که نباید عجله کنید چون این سیستم و قالب ساده میتواند تا حد یک پرتال قوی گسترش پیدا کند … به همین خاطر ابتدا نیاز های خود را بررسی کنید و متناسب با این نیاز ها در بین افزونه های رایگان به برآورده ساختن آن بپردازید.
اگر میخواهید قسمتی از سایت و یا مدیریت خود را ویرایش و یا اصلاح کنید در بین کد ها و هک های کاربردی و یا در سرزمین توابع با توجه به توضیحات هر کد آن ها را بر گزینید.

حتما بخوانید   آشنایی با مفاهیم اولیه وردپرس

پس از این مرحله شما میتوانید به سراغ قالب و یا تم سایت خود بروید . ابتدا در بین قالب های فارسی و قدرتمند رایگان وردپرس جستجو کنید اگر قالب مورد نظر خود را پیدا کردید آن را دانلود و استفاده کنید در ضمن برای گسترش قالب خود میتوانید از کدهای کاربردی نیز استفاده نمایید در صورتی که قالب مورد نظر در بین قالب های رایگان نبود مي توانيد از قالب هاي حرفه اي ما استفاده كنيد  و يا  به تابناك وب یک قالب اختصاصی قدرتمند سفارش دهید.

البته اگر هنوز وردپرس را دریافت نکرده اید از صفحه دانلود وردپرس استفاده نمایید !

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.