ساخت برنامه اندروید برای سایت و وبلاگ

مدتی بود که دنبال ابزاری بودم تا بوسیله آن بتوانم برای وبلاگم یک اپلیکیشن اندروید طراحی کنم تا در گوشی های هوشمند قابلیت نصب و استفاده را داشته باشد. سایت ها و افزونه های بسیاری را امتحان کردم اما هر کدام مزایا و معایب خاص خودش را داشت. تا اینکه با این مطلب از سایت فتولیا برخوردم و با روشی که اموزش داده بود توانستم نسخه اندروید وبلاگم را درست کنم. سایتی که توسط آن اپلیکیشن اندرویدی را ساختم Feed.nu نام دارد که برای کاربران وردپرسی افزونه ای را منتشر ساخته است تا بتوانند به راحتی اپلیکشین سایت خود را بسازند. دوستانی هم که از سیستمی غیر از وردپرس استفاده میکنند همچون وبلاگ ها میتوانند با ورود به سایت Feed.nu و ثبت نام در آن از مزایای آن برخوردار شوند.

توضیحات به صورت کامل در خود سایت فتولیا وجود دارد و دیگر نیازی نمیبینم تا دوباره همانها را تکرار کنم. امیدوارم استفاده کنید و لذت ببرید …

در ضمن از طریق لینک دانلودی که در زیر قرار دادم میتوانید اپلیکیشن اندروید “یک وبگرد دات کام” را دانلود کنید و از این پس مطالب سایت را از طریق گوشی خود دنبال کنید.

بروز رسانی ۴ مهر ۹۲ : ظاهرا مراحل ساخت اپلیکیشن اندروید از این طریق کمی فرق کرده ، که میتوانید توضیحات مراحل جدید را در اولین کامنت در زیر مشاهده کنید !

بروز رسانی ۱۹ خرداد ۹۳ : دوستان این روش به تازگی مشکل پیدا کرده و بیشتر مواقع خروجی برنامه رو برامون نمیفرسته. باز هم امتحانش ضرری نداره

 

آموزش ساخت برنامه حرفه ای اندروید برای سایت و وبلاگ با AppYet – رایگان – قالب خبری وردپرس

منبع يك وبگرد

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0