قراردان متن پیشفرض در ادیتور وردپرس

تن پیشفرض در ادیتور وردپرس با توجه به اینکه باعث صرفه جویی زیادی در وقت می شود، می تواند برای اغلب مدیران سایت های وردپرسی مفید باشد. کلیات متن استفاده شده در پست های بیشتر سایت ها تقریبا یکی است. مثلا کلیات پست های آموزشی سایت وب هاو ثابت است. مقدمه، بخش بندی محتوا، کد ها و توضیحات. ما برای صرفه جویی در وقت از کلیات ثابتی به عنوان متن پیشفرض در ادیتور وردپرس استفاده می کنیم.

اگر شما هم می خواهید با استفاده از متن پیشفرض، مدیریت زمان بهتری داشته باشید، توصیه می کنیم این آموزش را دنبال کنید:

۱فیلتر قراردادن متن پیشفرض

برای افزودن متن پیشفرض به ادیتور وردپرس کافیست کد زیر را در محل مناسبی در فایل functions.php قالب خود قرار دهید:

کاربردهای متن پیشفرض

متن پیشفرض علاوه بر صرفه جویی در وقت می تواند کاربردهای بسیار بیشتری هم داشته باشد. فرض کنید شما یک سایت دانلود دارید و نمی خواهید از زمینه های دلخواه برای درج جزئیات فایل یا محصول دانلودی خود استفاده کنید. از طرفی به یاد سپردن و درج اطلاعات تک تک پست ها ممکن نیست. در چنین مواردی شما می توانید با استفاده از این کد، یکبار برای همیشه جزئیات و اطلاعات لازم را ثبت کنید و سپس هنگام ارسال پست، فقط متن را ویرایش کنید و اطلاعات را درج نمایید.

یا اگر سایت شما نویسنده های زیادی دارد که چیدمان مدنظر شما برای نوشته ها را رعایت نمی کنند، می توانید با استفاده از این فیلتر، متن پیشفرضی برای همه تعریف کنید و از آنها بخواهید بر اساس این چیدمان، پست های خود را انتشار دهند.

کاربردهای بسیار بیشتری هم می توان برای این فیلتر شمرد.

منبع

  • تابناك وب
  • هیچ
  • 2,729 بازدید
  • 18 آذر 94
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0