رفع مشکل پیوند های یکتا وردپرس در لوکال

افراد زیادی برای انجام پروژه های خود از وردپرس در لوکال استفاده می کنند ، آنها وردپرس را به وسیله WAMP یا XAMPP روی سیستم خود نصب می کنند اما زمانی که پیوند های یکتا را تغییر می دهند تمام صفحات آنها با خطا ۴۰۴ مواجه می شود و هیچ کدام از صفحات آنها به درستی باز نمی شود. در این مقاله ما قصد داریم در مورد رفع مشکل پیوند های یکتا وردپرس در لوکال هاست به شما توضیح دهیم.

 

 

رفع مشکل پیوند های یکتا وردپرس و خطای ۴۰۴ در لوکال

به طور پیش فرض rewrite module ها در wamp و xampp فعال نمی باشد ، شما نیاز دارید تا ماژول های rewrite را در نرم افزار خود فعال نمایید تا بتوانید از پیوند های یکتا سفارشی استفاده نمایید. برای فعال کردن rewrite module ها در wamp یا xampp یا mamp شما باید آیکن برنامه خود را در منوی start پیدا کنید و روی آن کلیک کنید و سپس از قسمت آپاچی بر روی apache modules قرار بگیرید.

 

در این قسمت شما با لیستی از ماژول های آپاچی مواجه می شوید ، هر ماژولی که فعال است با علامت تیک مشخص شده است ، شما باید به دنبال ماژول rewrite_module بگردید و سپس آن را فعال کنید :

 

پس از فعال سازی rewrite modules پیوند های سایت شما بلافاصله باید کار کند منتهی شما می توانید به پوشه apache برنامه خود وارد شوید و سپس در پوشه conf به دنبال فایل httpd.conf بگردید سپس در این فایل کد زیر را پیدا کنید :


#LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so

و به کد زیر تغییر دهید

LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so

امیدوارم این آموزش مفیدی برای شما بوده باشه ، در صورتی که مشکل یا دیدگاهی در این مورد دارید در قسمت نظرات همین صفحه آن را ارسال کنید.

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0