تحلیل و بررسی وب سایت بیتوته

بیتوته به عنوان یک سایت خبری پربازدید در مدت کمی توانسته است بازدید مناسبی بدست بیاورد. آیا می دانید دلیل موفقیت بیتوته در چیست؟ سایت بیتوته را می توان در طبقه بندی سایت های خبری و سرگرمی قرارداد.

زمینه کاری و رقبا:

سایت های خبری و سرگرمی از پربازدیدترین سایت ها هستند زیرا مخاطب آنها جمعیت زیادی را تشکیل می دهند و به دلیل بروزرسانی اطلاعات و اخباری که دارند معمولا بازدید ثابت قابل توجهی نیز دارند. قطعا اگر چنین سایت هایی بتوانند اطلاعات مناسب را در اختیار مخاطبین خود قراردهند، می توانند به این موضوع امیدوار باشند که مخاطب ثابت روزانه خواهند داشت.

گرافیک و چیدمان اطلاعات:

گرافیک سایت و چیدمان اطلاعات سایت بیتوته بسیار هنرمندانه و دقیقا بر اساس نیازهای مخاطب انجام شده است. به گونه ای اطلاعات مورد نظر کاربر به سادگی در دسترس است و از طرف دیگر بهترین استفاده از فضا برای قراردادن اطلاعات مفید انجام شده است. سرویس های ارزش افزوده سایت مثل قیمت ارز، قیمت موبایل، خودرو و… می تواند به بازدید ثابت سایت کمک زیادی بکند.

سئو:

سئو سایت مناسب است. بسیاری از تکنیکهایی که سایت های دیگر از آن غافل هستند در سئو این سایت رعایت شده. به نظر میرسد محتوای سایت نیز هدفمند ایجاد میشود و بازدید قابل توجهی از سایت باید از طریق کلمات کلیدی آن باشد که البته در برخی از مواقع بازدید کننده سایت را به سرعت ترک می کند و این موضوع باعث شده که بانس ریت سایت بیتوته زیاد شود. که قطعا مدیر این سایت باید فکری به حال این موضوع بکند. به نظر می رسد که سیستم مدیریت محتوای سایت سیستم آماده جوملا باشد اما تغییرات لازم به خوبی در آن داده شده است تا ضعف سئو نداشته باشد.

کدنویسی قالب:

کدنویسی قالب مناسب است.

راحتی کاربر و استفاده از تکنیکهای ajax:

تکنیکهای جاوا اسکریپت به خوبی در سایت رعایت شده است. اما استفاده خاصی از اجاکس در سایت بیتوته نشده که البته نیازی به آن نیز نبوده است.

جمع بندی:

سایت بیتوته به عنوان یک سایت خبری، سرگرمی سایت موفقی است. این سایت در سه ماه گذشته رشد بسیار قابل توجهی داشته که البته دلیل آن را می توان در تولید محتوای مناسب برای سئو و همچنین سرویس های ارزش افزوده مثل قیمت ارز، سکه ، خودرو و … دانست.

نمره من به سایت بیتوته به عنوان یک سایت خبری / سرگرمی با توجه به طراحی قالب، سئو و همچنین نحوه چیدمان سایت، نمره ۸۰ از ۱۰۰ است.

منبع:rezashirazi.com

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0