حذف فیلد ایمیل و سایت از فرم نظرات وردپرس

حذف فیلد ایمیل و سایت از دیدگاه وردپرسReviewed byمجله وردپرسonMay 4Rating:۵.۰حذف فیلد ایمیل و سایت از دیدگاه وردپرسدر این بخش از آموزش مجله وردپرس می خواهیم یک هک بسیار حرفه ای و پر کاربرد رو معرفی کنیم . این هک مطمئنا برای سایت های زیادی کاربرد خواهد داشت در این هک وردپرسی می خوایم روی بخش فرم دیدگاه ها کار کنیم در این آموزش از مجله وردپرس یادمیگیرید که چطور می تونیم در قسمت دیدگاه ها فیلد مربوط به آدرس ایمیل و سایت رو برداریم.

در این بخش از آموزش مجله وردپرس می خواهیم یک هک بسیار حرفه ای و پر کاربرد رو معرفی کنیم . این هک مطمئنا برای سایت های زیادی کاربرد خواهد داشت در این هک وردپرسی می خوایم روی بخش فرم دیدگاه ها کار کنیم در این آموزش از مجله وردپرس یادمیگیرید که چطور می تونیم در قسمت دیدگاه ها فیلد مربوط به آدرس ایمیل و سایت رو برداریم چرا که برخی سایت ها زمینه کاریشون به صورتی هست که کاربرانشون در محیط اینترنت نیستن و ایمیل یا سایت ندارن البته وارد کردن آدرس ایمیل الزامی هست ولی وب سایت اختیاری.

حذف فیلد ایمیل و سایت

شاید فکر کنید لازم هست سراغ فایل comments.php قالب وردپرس مورد نظر بریم چون که بخش فرم دیدگاه در این فایل کدنویسی شده.

دست نگه دارید ? ما می خوایم با یه کد ساده این کار رو انجام بدیم و یه گزینه کوچولو رو در قسمت تنظیمات وردپرس تیکش رو برداریم.

نحوه حذف فیلد ایمیل و سایت در فرم دیدگاه های وردپرس

ابتدا فایل functions.php  قالب وردپرس مورد نظر رو باز کنید . برای این کار می تونید داخل هاست برید مسیر فایل های وردپرس و پوشه قالب این فایل اونجا هست .

۲wp-mag

یا در قسمت مدیریت وردپرس گزینه نمایش / ویرایشگر و در ستون سمت چپ دنبال فایل functions.php بگردید.

۲۲wp-mag

بعد از این که این فایل رو پیدا کردید باید قطعه کد زیر رو باید به این فایل اضافه کنید.

توجه  داشته باشید قبل از تغییرات از این فایل یه کپی نگه ندارید  و کد رو در محل مناسب قرار بدید مثلا قبل از  ” ?> “

۳wp-magخوب بعد از افزونه کد بالا با فایل functions.php فایل رو ذخیره کنید , تا اینجا نصف کار رو انجام دادیم با افزودن کد بالا به فایل فانکشن مشخص کردیم که دیگه فیلد آدرس ایمیل و آدرس وب سایت در فرم نظرات نمایش داده نشه , با این وجود اگه بخواید یه دیدگاه ثبت کنید خطا میده که فیلد های الزامی رو کامل کنید.حالا برای رفع این خطا هم برید به قسمت تنظیمات وردپرس بخش گفتوگوها در این قسمت ”  ” بگردید و تیکش و بردارید مانند تصویر زیر…

۵wpmag

دوستان مجله وردپرس خسته نباشید کار تموم شد.

امیدواریم این آموزش وردپرس هم براتون مفید باشه.

منتظر نظراتون هستیم ….

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

  1. amir :
    27 بهمن 95

    بسیار آموزش جالبی بود . ممنونم از شما . ممنون میشم از سایت بنده حقیر که در مورد آموزش هایی تو همین موضوعات هست دیدن کنید . http://www.kamyab-dl.ir

0