افزونه بازدید مطالب وردپرس

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی تابناک وب امروز در خدمت شما با معرفی افزونه بازدید مطالب وردپرس افزونه ای که به شما کمک می کند آمار دقیقی از بازدید مطالب خود داشته باشید و مخاطبان خود را بیشتر بشناسید.شما با استفاده از وردپرس wp-postviews می توانید، آمار بازدید مطالب را در وبسایت نمایش دهید. همچنین با استفاده از کدهای این افزونه پربازدیدترین مطالب، نوشته های پربازدید یک دسته بندی، مطالب پربازدید بر اساس برچسب و… را نمایش دهید. ناگفته نماند که شما با استفاده از ابزارک این افزونه می توانید پر بازدیدترین مطالب، اخرین مطالب مورد بازدید و… را به کاربران سایت نمایش دهید.

وردپرس wp-postviews

افزونه WP-PostViews برای نمایش بازدید پست های وبسایت است. این افزونه جز افزونه های کاربردی در مخزن وردپرس می باشد و تا به امروز بیش از  ۲۰۰,۰۰۰۰ نصب فعال داشته است!

نصب و تنظیمات افزونه wp-postviews

با دریافت فایل افزونه، سپس آن را در وبسایت خود نصب نمایید. با فعالسازی افزونه، گزینه ی تنظیمات وردپرس wp-postviews به زیرمنوی “تنظیمات” افزوده می شود.

آمار بازدید از پست ها با وردپرس wp-postviews

سپس با کلیک بر روی گزینه postviews به صفحه تنظیمات وردپرس wp-postviews وارد می شوید. تنظیمات این افزونه را در ادامه مطالب باهم بررسی می کنیم.

Post Views Options

آمار بازدید از پست ها با وردپرس wp-postviews

Count Views From: نمایش تعداد بازدیدها. از منوی کشویی روبرو یکی از حالت های آن را انتخاب کنید. با قرار دادن بر روی everyone می توانید تعداد بازدیدها به ازای هر کاربر را نمایش دهید.
Exclude Bot Views: برای شمارش یا عدم شمارش بازدید های ربات ها است.
Views Template: چگونگی نمایش تعداد بازدیدها در وبسایت. برای نمونه می توانید به حالت زیر مقدار داخل کادر را تغییر دهید:

Most Viewed Template: برای نمایش پر بازدید ترین مطالب می توانید از الگوهایی که در این بخش وجود دارد استفاده کنید. بدین ترتیب ساختاری برای نمایش پر بازدیدترین مطالب وبسایت خود تعیین کنید.

Display Options: تنظیمات این بخش برای نمایش یا عدم نمایش آمار بازدید توسط افزونه در برگه ها و نوشته های سایت است. همچنین از منوی کشویی هر قسمت می توانید تعیین کنید که این آمار برای همه کاربران نمایش داده شود یا خیر.

سپس تنظیمات وردپرس wp-postviews را ذخیره نمایید.

حال اگر به بخش نوشته ها یا برگه های سایت بروید. در این قسمت می توانید ستون Views که با نصب این افزونه اضافه شده است را مشاهده کنید.

آمار بازدید از پست ها با وردپرس wp-postviews

اما برای نمایش تعداد بازدید مطالب در وبسایت بایستی از کدهای این افزونه استفاده کنید.

  • برای انجام این کار باید وارد هاست خود شوید و پس از انتخاب wp-content به پوشه تم موردنظر خود بروید.
  • سپس یکی از فایل های archive.php ،single.php ،post.php یا page.php برای ویرایش انتخاب کنید.
  • پس از باز کردن یکی از فایل ها برای ویرایش به دنبال کد زیر باشید:

  • در نهایت قطعه کد زیر را پس از کد فوق قرار دهید و تغییرات را ذخیره نمایید:

توجه!! از شورت کدهای زیر می توانید در نوشته ها و برگه های سایت استفاده کنید. با قرار دادن این شورتکدها در نوشته ها می توانید بازدید آنها را در وبسایت نمایش دهید.

۳,۳۶۹ بازدید
یا
۰ بازدید

 

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0