کاربرد و نحوه استفاده از هشتگ در تلگرام

کاربرد و نحوه استفاده از هشتگ در تلگرام

هشتگ ها نقش دسته بندی ها را دارند. بنابراین اگر شما هم بتوانید در تولید محتوا و چت های گروهی خود از هشتگ در تلگرام استفاده کنید کمک شایانی به دیگر اعضا کرده اید. بدین طریق می توانید به راحتی به نوشته ها نظم دهید. به مثال زیر دقت کنید:

وقتی که در گروهی شروع به تولید مطلب می کنید، چیزی که می نویسید قطعا موضوعیت خاصی دارد. برای نمونه ما در حال نوشتن یک جمله در مورد بازاریابی اینترنتی هستیم.

می توانید به راحتی با نوشتن دکمه ی هشتگ # و بلافاصله نوشتن موضوع مورد نظر، مطلب را دسته بندی کنید.

بعد از اینکه تعدادی محتوا ایجاد کردید می توانید به روش زیر از هشتگ ها استفاده کنید.

ما در گروه مثالی خود، از محتواهایی با موضوع سئو و بازاریابی اینترنتی استفاده کرده ایم.

آموزش کار کردن با تلگرام

اگر روی هشتگ مربوط به یکی از مطالب کلیک کنید، در سمت چپ نرم افزار تلگرام پیام ها دسته بندی می شوند. برای نمونه ما در ابتدا روی هشتگ بازاریابی اینترنتی کلیک کردیم و نتیجه به صورت زیر نمایش داده شد:

اگر روی سئو کلیک کنیم نیز به طور مشابه با محیطی مثل زیر روبرو می شویم که البته کمی تفاوت دارد:

زمانی که بر روی هشتگ سئو کلیک می کنیم در سمت چپ از دو گروه متفاوت، لیست هایی ارائه می شود که مرتبط با هشتگ سئو هستند. اگر شما عضو n گروه باشید و در هر کدام مواردی از هشتگ سئو باشد، با کلیک بر هشتگ سئو در هر گروه، با لیست مشابه لیست بالا روبرو می شوید.

حتما بخوانید   هشتگ چیست و چه کاربردی در اینستاگرام و تلگرام دارد؟

بدین طریق اگر هشتگ های اختصاصی برای گروه های خود تدارک ببینید می توانید به راحتی،  دسته بندی های اختصاصی برای گروه خود راه اندازی کنید. البته توجه کنید که می بایست در مورد هشتگ ها کاربران را مطلع کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.