جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در سایت وردپرسی

همانطور که می دونید  پس از طراحی یک سایت مهم ترین نکته کار سئو و بهینه سازی آن می باشد. سئو و بهینه سازی یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد اما مهمترین نکته که باید در آن رعایت شود تولید محتوای مناسب و غیر تکراری است.گوگل اخیرا اعلام کرده که مطالب تکراری برای سئوی سایت شما بسیار مهم هستند  این روز ها همه وبمستران می دانند که باید به تولید محتوای غیر تکراری برای سایت خود در جهت پیشرفت آن بپردازند. عنوانی که برای پست خود انتخاب می کنید نقش مهمی دارد. اما گاهی ممکن است این امر فراموش شود و به طور مثال دو مقاله با عنوان یکسان در سایت بارگذاری کنیم. پس باید سعی کنید از انتشار مطالب تکراری در سایتتان جلوگیری کنید. اما اگر چندین نویسنده دارید یا اصولا فراموش کار هستید بهترین راه استفاده از افزونه Duplicate Title Validate است.

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری

در اینجا به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه این افزونه کاربردی باز انتشار مطالب تکراری جلوگیری می کند. این افزونه وردپرس با نام Duplicate Title Validate  عنوان های تکراری را شناسایی می کند و هر زمان که دو مطلب با عنوان های یکسان دیده شود به شما اخطار وجود مطلب با عنوان تکراری را می دهد. این افزونه کاربردی زمانی که نویسنده ای مطلب با عنوان تکراری را می نویسد آن نوشته را به صورت پیشفرض ذخیره می نماید. و همین طور به کاربر یادآوری می نماید که نامک آن را نیز بررسی نماید تا از منحصر به فرد بودن آن اطمینان حاصل نماید. این افزونه با تمامی قالب وردپرس ها سازگار و به راحتی قابل نصب می باشد.

حتما بخوانید   انتقال وردپرس از لوکال‌هاست به سرور آنلاین

آموزش کار با افزونه Duplicate Title Validate

این افزونه سبک و کم حجم را می توانید در انتها دانلود کنید پس از نصب و فعال کردن این افزونه یک کادر بالای عنوان در نوشته ها اضافه می شود و باعث جلوگیری از ارسال مطالب تکراری در سایت می شود. این افزونه سبک و کم حجم می باشد و پس از نصب این افزونه دیگر نگرانی بابت ارسال مطالب تکراری و لطمه خوردن به سئو سایت خود نداشته باشید. اگر وبسایتی دارید که چندین نویسنده دارد و مطالب زیادی در طی روز در سایت قرار میگیرد این افزونه کمک زیادی برای جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در سایت وردپرس شما خواهد کرد.

افزونه وردپرس Duplicate Title Validate  به صورت رایگان در مخزن وردپرس قرار دارد و پس از نصب و فعالسازی آن همان طور که در شکل زیر می بینید یک قسمت در بالای کادر نوان مقاله اضافه خواهد شد که باعث جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در سایت وردپرس شما می شود.

 

Avoid-Publishing-Duplicate-Content-on-WordPress3-vebeet جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در سایت وردپرس

 

این افزونه به این صورت عمل می کند که هر زمان که نویسنده ای عنوان تکراری برای مقاله ای در نظر بگیرد این افزونه پیغام خطایی را نمایش داده و از نویسنده درخواست تغییر عنوان را می کند و جلوگیری از انتشار مطالب تکراری در سایت وردپرس شما را انجام می دهد. بنابراین لطمه ای به سئو سایت شما وارد نخواهد شد. اگر سایتی دارید که مرتب مخصوصا توسط نویسندگان متعدد به روز رسانی می شود توصیه می شود تا از این افزونه استفاده نمایید.

موفق باشید.

حتما بخوانید   آموزش تغییر دامنه اصلی(URL)در وردپرس
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.