کسب درآمد از اینترنت ، واقعیت یا رویا ؟!

کسب درآمد از اینترنت ، واقعیت یا رویا ؟!

امروزه بسیاری از افراد ، به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند ! این درست که اینترنت با وجود برخی مضرات ، میتواند برای بسیاری از افراد نیز درآمد زا باشد ! اما این وضعیت اینترنت در کشور ما ، به گونه ای نیست که بتوان درآمد های چندین میلیونی و کلان از آن به جیب زد (البته برای یک کاربر عادی)!!

اصلا بذارید چون این بحث مهمه ، زیاد رسمی حرف نزنم ، آقا الآن حرف من اینه ، راه حل واقعی کسب درآمد از اینترنت چیه ؟ واقعا میشه از اینترنت پول درآورد یا نه ؟؟

 

خب ، حالا میام راه ها و درصد موفقیتش رو یکی یکی بررسی میکنم ، پس خوب دقت کنید !!

 

۱. همکاری در فروش !

 

همکاری در فروش ، به معنی این هست که شما به عنوان یک خرده فروش ، برای یک شرگت بزرگتر کار بکنید ! من اجازه میخوام تا خیلی رک باهاتون حرف بزنم ،‌ چون اگر راه خطا رو برید و رویای پولدار شدن تو سرتون باشه ، فقط وقتتون رو هدر میدید !

 

 

 

 

سیستم همکاری در فروش ، بازدهش کاملا برابر صفره ، مگر برای سایت هایی که بازدید بالا دارند ! بازدید بالای هزار یا دوهزار نفر در روز ! برای مثال ، وبلاگی که روزانه ۲۰۰ تا ۴۰۰ تا بازدید داره ، نمیتونه ادعا بکنه که من از اینترنت ماهی ۳۰۰ یا ۴۰۰ هزار تومن درمیارم !‌ پس اگر میخواید این گزینه رو بکار ببرید ، قبلش فکر کنید !‌

 

 

 

۲. کدهای پاپ آپ و بنرهای تبلیغاتی

 

سایت های زیادی تحت عنوان کسب درآمد از طریق کدهای پاپ آپ و بنرها وجود دارند . روال کار این سایت ها به گونه ای هست که شما یک کد بنر یا پاپ آپ رو درون سایتتون قرار میدید ، بعد به ازای هر کلیکی که یکی از بازدیدکنندگان سایت بر روی بنر یا سایتتون (در نتیجه باز شدن پاپ آپ) انجام بده ، مبلغ بسیار ناچیزی (بین ۳ تا ۸ تومن) به شما تعلق میگیره .

 

این در حالیه که نتایج تحقیقات نشون داده تنها ۱۰درصد بازدیدکنندگان روی بنرها کلیک میکنن !‌ حالا دیگه من حرفی ندارم ،‌شما به توجه به تعداد بازدیدکننده های سایتتون ، ببینید که آیا این سیستم به صرفه هست یا نه !!!!!

 

 

 

۳.نویسندگی برای سایر سایت ها!

 

این یکی از گزینه هایی هست که من خودم هم پیشنهاد میکنم ! البته اگر توانائیش رو دارید ! بسیاری از سایت های خبری ،‌ سایت های بازی و سایت های دیگه (از جمله یو اس پی مستر!!!) برای گسترش کادر خودشون ، اقدام به جذب نویسنده میکنن و برای هر مطلب شما هم ، مبلغی رو در نظر میگیرن . این گزینه ،‌نسبت به سایر گزینه ها ، بازده بیشتری داره !!!

 

 

۴. کسب درآمد از طریق مهارت ها!

 

این گزینه ،‌ بیشترین بازده رو داره و سریعا شما رو به آرزوهاتون میرسونه ! خیلی از افراد ،‌ میخوان بدون هیچ زحمتی ، پول در بیارن !‌ میخوان خیلی راحت یه کد دو خطی بذارن تو وبلاگشون و بعد هم توقع دارن پول های گنده بره تو حسابشون !!

 

برای مثال شما اگر طراحی قالب بلدید ، اگر گرافیست هستید ، اگر برنامه نویس هستید و اگر هر جور مهارت دیگه ای دارید ، میتونید اون رو در سطح وب ، به پول تبدیل کنید ! کار هم از اون چه شما فکر میکنید راحت تر هست ! پس تا دیر نشده ، برید یه فنی یاد بگیرید که (نابرده رنج … ) !!!

 

 

راه های دیگه ای هم برای درآمد زایی هست ، برای مثال شما میتونید اگر محصولی دارید ،‌اون رو به صورت اینترنتی به فروش برسونید (یک فروشگاه اینترنتی راه بندازید) . یک وبسایت بزرگ با بازدید بالا داشته باشید و از سایر مردم تبلیغات قبول کنین و در ازاش پول بگیرین …

 

ولی درآخر یه توصیه براتون دارم ، اگر هدفتون از اینترنت ، کسب درآمده (که خیلی هم هدف خوبیه!!) تا حد امکان سعی کنید سراغ روش های ۱ و ۲ و روش های که سوددهیش تامین شده نیست ،‌ نرید !‌ وقتتون رو هدر ندید ! با برنامه ریزی جلو برید و در آخر به اون هدف بزرگتون برسید !

 

برگرفته شده از uspmaster.ir

 

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

  1. مهدی :
    ۱۲ مرداد ۹۳

    عالی بود اون چیزی که همه ئنبالش بودن چکیده شو گفتی