سوالات متداول

آیا قالب های “تابناک وب” تست شده اند ؟

بله تمامی قالب ها به صورت کامل هم در لوکال هاست و هم روی هاست آزمایشی تست شده اند و مشکلات آنها برطرف شده است ، اگر هم مشکل جرئی وجود داشته باشد به خاطر محتوای وبسایت شما خواهد بود که از بخش پشتیبانی برای حل مشکل خود می توانید کمک بگیرید .

آیا قالب ها اختصاصی هستند و تنها به من فروخته خواهد شد ؟

خیر، قالب های ارایه شده اختصاصی نیستند و به افراد دیگر هم فروخته خواهند شد و تمامی افراد در تمامی مراحل استفاده از پوسته از حقوقی یکسان برخوردارند، در صورتی که شما مایل به داشتن یک قالب اختصاصی برای وبسایت خود هستید ، از بخش سفارش طراحی نسبت به سفارش قالب اختصاصی مورد نظر خود اقدام فرمائید . بدیهی است هزینه قالب بر اساس میزان کار و امکانات به صورت توافقی محاسبه و دریافت خواهد شد .

قالب های “تابناک وب” چگونه و از کجا تهیه می شوند ؟

قالب های “تابناک وب” به دو شیوه تهیه خواهد شد :

  1. قالب ها توسط طراحان و برنامه نویسان تیم “تابناک وب” طراحی و برنامه نویسی شده و به مشتریان عرضه می شود .
  2. بخش دیگری از قالب ها از سایت های خارجی معتبر خریداری شده و ترجمه می گردد و ضمن فارسی سازی و راست چین شدن به مشتریان عرضه می گردد .

پرداخت هزینه ها چطور انجام میشود ؟

پرداخت هزینه ها از طریق درگاه پارس پالانجام میشود که این درگاه بیش از ۱۵۰۰۰ کاربر دارد . پارس پال ارائه دهنده خدمات پرداخت و دریافت وجه به صورت آنلاین در ایران می باشد که با ارایه درگاه پرداخت به وب سایت ها و تضمین خرید کاربران توانسته است اعتماد عمومی را به خود جلب کرده و شرایطی را فراهم کرده که کاربران سایت ها می توانند با پرداخت توسط پارس پال با اطمینان هزینه خود را واریز نمایند چرا که پارس پال تضمین کننده پرداخت شماست .

قالب ها چطور به دست من خواهند رسید ؟

بین ۲ تا ۲۰ دقیقه بعد از پرداخت مبلغ قالب ها به صورت خودکار به ایمیلی که شما با آن اقدام به خرید کرده اید ایمیلی حاوی لینک دریافت قالب مورد نظرتان ارسال خواهد شد .این لینک که به صورت اختصاصی برای شما توسط سیستم پرادخت ساخته و ارسال شده است تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال قابلیت استفاده دارد و شما بعد از سپری شدن این مدت نخواهید توانست که از این لینک برای دانلود استفاده نمایید ، چنانچه در این مدت دانلود خود را انجام ندهید ، “تابناک وب” هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید شما نخواهد داشت .

اگر بعد از خرید سوالی داشتم چه میشود ؟

شما تا هر زمان که برای نصب و استفاده از قالب خریداری شده خود سوالی داشتید می توانید از طریق بخش ticketing یا همان پشتیبانی نسبت در گرفتن راهنمایی از اپراتو “ایران اینترنت” اقدام نمایید .

  • تابناك وب
  • 675 بازدید
  • ۰۶ اسفند ۹۲