قوانین سایت

مشتری گرامی ، لطفا قبل از هرگونه خرید اینترنتی و واریز وجه به حساب فروشگاه ، قوانین و مقررات سایت را مطالعه فرمایید .

قوانین و مقررات سایت تابناك وب :

مقدمه : به منظور خرید و پشتیبانی و سازماندهی بهتر و دقیق تر ، مطالعه مطالب و قوانین فروشگاه برای تمام دوستان و کاربران عزیز ضروری به نظر می رسد خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید . ابتدا اینکه : “تابناك وب” چه سایتی است ؟

سایتی است که به منظور فروش قالب های وردپرس و با هدف توسعه تجارت الکترونیک توسط گروه طراحی و برنامه نویسی وب دنا تاسیس و راه اندازی شده است ، این سایت به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت نموده و در چارچوب آنها فعالیت می نماید . نکات قابل توجه جهت استفاده خریداران محترم سایت:

۱) روند فروش از طرف “فروشگاه تابناك وب” با خریداران با کمال میل و رغبت و در شرایط جسمی و روحی مناسب بوده و طرفین ( فروشنده و خریدار ) کاملا به شرایط پشتیبانی و قیمت ها واقف بوده و متعهد گردیده اند .

۲) پشتیبانی رایگان محصولات تابناک وب فقط به مدت ۷ روز از تاریخ خرید انجام میگردد. بعد از آن تاریخ به درخواست های پشتیبانی با اخذ هزینه پشتیبانی پاسخگویی خواهد شد.

۳) پشتیبانی رایگان یعنی راهنمایی و توضیحات لازم در رابطه با امکانات قالب جهت استفاده خریدار از محصول خریداری شده میباشد.

تابناک وب به مدت هفت روز از زمان خرید به صورت رایگان محصولات را پشتیبانی مینماید از این رو به درخواست های پشتیبانی که حاوی  توهین ، دستور ، تمسخر ، بی ربط با موضوع ، آموزش باشد و یا با حروف فینگلیش ارسال شود به هیچ وجه پاسخگو نبوده و تیکت مربوطه در حالت بسته شده قرار خواهد گرفت.

۴) محصولات  تابناک وب حاوی کپی رایت تابناک وب در قسمت فوتر میباشد. هرگونه حذف ، دست کاری و ویرایش کپی رایت و لایسنس تابناک وب  از جانب خریداران طبق قوانین شرکت مجرم شناخته شده و به لیست سیاه شرکت افزوده خواهد شد. بر اساس مصوبه شرکت از ارائه هرگونه خدمات پشتیبانی معذور بوده و از دریافت نسخه های آپدیت و بروز قالب خریداری شده محروم خواهد بود.

تذکر: طبق قواین شرکت خریدارانی که میخواهند لایسنس تابناک وب از فوتر قالب حذف گردد میتوانند با خرید و پرداخت هزینه کپی رایت اقدام به غیر فعال نمودن  از فوتر قالب نمایند.لازم به توضیح است برا اساس قوانین مصوب تابناک وب هزینه لایسنس ۵۰ درصد قیمت قالب میباشد و قابل ذکر هست هیچ گونه تخفیفی در این ضمینه به خریداران ارائه نمیشود.

۵) “فروشگاه تابناك وب” صرفا سایتی تخصصی در امور طراحی وب بوده و در چارچوب قوانین جاری و عرفی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و خود را موظف به اجرای تمامی آنها می داند و از طرفی چون خریداران قالب ها تمامی امور اجرایی را شخصا و بدون دخالت دست اندرکاران “فروشگاه تابناك وب” به انجام می رسانند ، موظفند در قرار دادن مطالب و یا تبلیغات بر روی سایت خود که برگرفته از قالب تولید شده ماست تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را کاملا مراعات نماید و صرفا به تبلیغ کالا و یا خدمات مجاز اقدام نمایند ، بدیهی است در صورت تخلف ، مسئولیت اعمال و یا عواقب ناشی از آن به عهده خریدار بوده و فروشنده در این زمینه مسئولیتی ندارد .

۶) “فروشگاه تابناك وب” سرویس حاضر را به همان شکلی که هست و با ارائه تعهداتی ارائه می نماید . ما ادعایی در مورد خالی از اشکال بودن صد در صدی قالب عرضه شده نداریم ولی این اطمینان را به شما خواهیم داد که محصولاتمان تا حدود ۹۵% بدون ایراد بوده و با نیازهای شما تطابق داشته و ایده های آن از ۰ تا ۱۰۰ کاملا اختصاصی بوده و از کسی و یا سایتی تقلید و یا کپی برداری نشده است. قالب ها به طرز کاملا حرفه ای بهینه شده و در نتیجه بسیار سریع لود شده و لذت شیرین و واقعی یک قالب کارا و جذاب را به کام شما خواهند چشانید ، قالب ها سئو شده و رصد جستجوگر ها را بسیار ساده و آسان کرده اند . با بهره گیری از فونت های محبوب Yekan و tahoma در طراحی سایت شما ساده و جذاب خواهد شد و مطمئن هستیم که مخاطبان شما واژه کاربر پسند “user friendly” را برای سایت شما انتخاب خواهند کرد ، ما امکان درج لینک شبکه های اجتماعی مجاز را در صفحه اصلی و سایر صفحات را برای شما فراهم کرده ایم .

۷) “فروشگاه تابناك وب” مسئولیتی در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته بر روی سایت را نمی پذیرد و در صورتی که خریدار بر روی کدهای ارسالی دستکاری غیر حرفه ای انجام دهد و بدون هماهنگی بخش هایی را به آن بیافزاید ، به صورت اتوماتیک مسئولیت طراحی و پشتیبانی از آن سفارش ساقط می شود .

۸)“فروشگاه تابناك وب” گاها برای اطلاع یافتن شما از مطالب مهم ایمیل هایی را ارسال می کند .

۹) “فروشگاه تابناك وب” بخشی به نام پشتیبانی دارد ولی هیچگونه تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی به سوالات غیر مرتبط با سفارش و غیره به علت حجم تماس های داده شده ندارد . این سرویس بصورت اضافی برای کمک به اعضا ارائه می گردد و فقط شامل مسائل فنی و کاری مربوط به سایت و اهداف آن می گردد .

۱۰) خریدار موظف است از کلیه اطلاعات محرمانه خود از قبیل شناسه و رمز عبور و کدهای ارسالی قالب خود محافظت نماید تا در اختیار افراد سودجو قرار نگیرد . فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات محرمانه خریدار ندارد . البته فروشنده حافظ آن دسته از اطلاعات خریدار که در سیستم “فروشگاه تابناك وب” ذخیره شده است اعم از آدرس و شماره تلفن و … خواهد بود .

۱۱) به سفارش هایی که وجه آنها بطور کامل ( از طریق روش های موجود پرداخت ) پرداخت نشده باشند ، ترتیب اثر داده نخواهد شد و تا زمان پرداخت کامل وجه ، سفارش مربوطه به نشانی خریدار ارسال نخواهد شد و خریدار تا ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش مهلت دارد از طریق لینک اختصاصی که به ای میل خریدار ارسال شده است ٰ، قالب خریداری شده را دانلود نماید ، در غیر اینصورت سفارش مربوطه لغو خواهد شد . و وجهی هم به فرد عودت داده نمی شود.

۱۲) کلیه پوسته های موجود در “فروشگاه تابناك وب” همگی سالم بوده و قبل از فروش تحت آزمایش قرار گرفته اند . با این وجود خریداران گرامی تا ۷ روز پس از دریافت کالا مهلت دارند تا عیوب احتمالی سفارش را از طریق بخش پشتيباني  اعلام نمایند و بخش پشتیبانی موظف است در اسرع وقت نسبت به رفع خطاهای احتمالی اقدام نماید .

۱۳) قالب های خریداری شده توسط مشتریان به هیچ عنوان تعویض یا وجه آنها پس داده نخواهد شد . پس لطفا قبل از خرید قالب کاملا تصمیم گیری نموده و در هنگام خرید بسیار دقت داشته باشید تا مشکلی متوجه شما نشود.

۱۴) پشتیبانی فروشگاه “تابناك وب” فقط در حد رفع اشکال و ست کردن قالب با دسته بندی ها و … بوده و شامل تغییر در طرح و layout کلی قالب نخواهد شد ، چناچه بعد از خرید مایل به تغییر بخشی از قالب توسط متخصصین ما باشید ، بایستی وجه کامل این شخصی سازی را پرداخت نمایید.

۱۵) پشتیبانی “فروشگاه تابناك وب” تا زمانی تداوم خواهد داشت که لوگو و کپی رایت “فروشگاه تابناك وب” یا “گروه طراحی و برنامه نویسی وب دنا” از فونت قالب خریداری شده توسط مشتریان حذف نشده باشد. چنانچه به هر دلیلی این کپی رایت حذف شود پشتیبانی و ورژن جدید قالب ها را از ما دریافت نخواهید کرد.

۱۶)قالب خریداری شده تنها میتواند در یک دامنه و بینهایت زیر دامنه فعال گردد .

۱۷)نصب و تنظیمات قالب جزء پشتیبانی قالب محسوب نمی شود .

۱۸)ساعت کاری ۱۵ بعد از ظهر الی ۲۲ شب ، پنجشنبه ها ۱۳ الی ۲۴ ، به غیر از روزهای تعطیل می باشد .

این قوانین در ۱۸ بند تهیه و در تاریخ ۱۳۹۳/۰۷/۰۱ به تصویت رسید و به مدت نامحدود قابلیت اجرایی دارد.
فروشگاه تابنك وب| www.tabnakweb.com

  • تابناك وب
  • 4,641 بازدید
  • ۱۲ دی ۹۳
0